Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Zbukurime te cuditshme Krishtlindjesh ne Angli (+VIDEO)
4:44 PM
Zbukurime te cuditshme Krishtlindjesh ne Angli (+VIDEO)
Nje person anonim ka publikuar ne YouTube një reportazh te shkurtër amatoresk mbi zbukurimet e cuditshme te Krishtlindjes ne Bringhton.Një person anonim ka publikuar ne YouTube një reportazh te shkurtër amatoresk mbi zbukurimet plot drita ne rrugët e qytetit anglez Bringhton. Ndërkohë qe shërbimet komunale janë munduar ta mbushin qytetin me drita elektrike, te tjerë janë argëtuar duke prishur imazhin e duke shkruar po me drita shprehje jo fort te këndshme si një "hakmarrje sociale”. Shihni videon për me tepër.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus