Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » Shqiponja qe perpiqet te rrëmbejë beben...(+VIDEO)
1:26 PM
Shqiponja qe perpiqet te rrëmbejë beben...(+VIDEO)
Tentativa e shpendit për të rrëmbyer nga karroca një fëmijë, por për fat i shpëton nga kthetrat.Një video e postuar në rrjet shfaq tentativën befasuese të një shqiponje në Kanada për të rrëmbyer nga karroca një fëmijë, që për fat i shpëton nga kthetrat, pasi kishte marre fluturimin. Kaq është dashur që nëna e fëmijës, e cila kishte dalë për të shëtitur në një park me gjelbërim, të përjetonte çaste të frikshme. Por fatmirësisht, gjithçka është mbyllur pozitivisht.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus