Kryesore » 2012 » Dhjetor » 1 » Qentë duken si gangsterë duke pushur në veturën e tyre (+VIDEO)
1:49 AM
Qentë duken si gangsterë duke pushur në veturën e tyre (+VIDEO)
Këto katër qen duken si një grupë gangsterash duke u relaksuar në veturën e tyre. Të ulur në mënyrën perfekte duke shikuar drejt përpara ata presin pronarin e tyre të lehin ose të luajnë me njëri-tjetrin.Njëri nga bulldog-ët e bardhë i jep një sy të keq kalimtarit i cili e inqizoi këtë video, ashtu si kriminelët nga filmi "Boyz In The Hood”. Njëri nga bulldog-ët e bardhë i jep një sy të keq kalimtarit i cili e inqizoi këtë video, ashtu si kriminelët nga filmi "Boyz In The Hood”.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus