Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » Mbretëresha Elizabeth II, e “rrethuar” me ari!
9:02 PM
Mbretëresha Elizabeth II, e “rrethuar” me ari!
Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II ka inspektuar sot Bankën e Britanisë së Madhe në një nga dhomat e saj të mbushura me mijëra shufra të arta, duke kuptuar kështu pse vendi i saj nuk është prekur nga kriza, transmeton Panorama.Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II ka inspektuar sot Bankën e Britanisë së Madhe në një nga dhomat e saj të mbushura me mijëra shufra të arta, duke kuptuar kështu pse vendi i saj nuk është prekur nga kriza, transmeton Panorama.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus