Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » Mamatë e nxënësve në poza erotike për të shpëtuar shkollën (+FOTO)
5:56 PM
Mamatë e nxënësve në poza erotike për të shpëtuar shkollën (+FOTO)
Nënat e fëmijëve të Kolegjit "Evaristo Calatayud" te Monistrol de Montserrat, në Spanjë kane realizuar një kalendar erotik.Thuajse nudo për të shpëtuar shkollën e fëmijëve të tyre. Mamatë e nxënësve të Kolegjit "Evaristo Calatayud" te Monistrol de Montserrat, në Spanjë, kanë vendosur të vënë në shërbim imazhin dhe hiret, për një kalendar erotik bamirësie, me synim për të financuar punimet e rindërtimit të shkollës.Nxënësit, në fakt, janë të detyruar të mësojnë në një ndërtesë që nuk gëzon kushte të përshtatshme e që nuk është restauruar prej vitesh.Kalendari është publikuar në rreth 3 mijë kopeje, por mund të blihet edhe "online" në faqen "calendariosolidarioautobus.com".


Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus