Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » Konkurrentja e xFactor cmend jurinë me kërcimin…(+VIDEO)
4:05 PM
Konkurrentja e xFactor cmend jurinë me kërcimin…(+VIDEO)
Konkurset për talente të reja në X-Factor gjithnjë sjellin surpriza sa i përket konkurrentëve.
Këto surpriza mund të jenë herë të këndshme e herë jo të tilla. Lorna ishte surpriza e radhës e cila u paraqit para jurisë e veshur vetëm me të brendshme dhe me një rrjetë sipër tyre.
Gjatë performancës ajo shokoi anëtarët e jurisë duke bërë striptiz, Me gjithë përpjekjet e saja për tu paraqitur sa më mirë ajo mori një ‘Jo’ nga anëtarët e jurisë. Gjatë performancës ajo shokoi anëtarët e jurisë duke bërë striptiz, Me gjithë përpjekjet e saja për tu paraqitur sa më mirë ajo mori një ‘Jo’ nga anëtarët e jurisë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus