Kryesore » 2012 » Dhjetor » 15 » Kine, gruaja lind ne mes te autbusit me pasagjere (+VIDEO)
11:46 PM
Kine, gruaja lind ne mes te autbusit me pasagjere (+VIDEO)
Dukej gjithcka normale per pasagjeret e nje autobusi ne Xindu, province e Kines. Por faktikisht ka ndodhur dicka e papritur, kur nje pasagjere shtatzene ka ndjere papritur dhembje teksa mjeti ishte duke levizur. Me pas kane ardhur disa britma dhe...lindja ne mes te autobusit. Gruaja, e cila shoqerohej vetem nga i biri 3-vjecar, ka sjelle ne jete femijen e dyte, nen vezhgimin e pasagjereve te tjere.Dukej gjithcka normale per pasagjeret e nje autobusi ne Xindu, province e Kines. Por faktikisht ka ndodhur dicka e papritur, kur nje pasagjere shtatzene ka ndjere papritur dhembje teksa mjeti ishte duke levizur. Me pas kane ardhur disa britma dhe...lindja ne mes te autobusit. Gruaja, e cila shoqerohej vetem nga i biri 3-vjecar, ka sjelle ne jete femijen e dyte, nen vezhgimin e pasagjereve te tjere.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus