Kryesore » 2012 » Shtator » 25 » Kamioni çan parvazet e mbetet i varur ne ure (+VIDEO)
1:06 PM
Kamioni çan parvazet e mbetet i varur ne ure (+VIDEO)
Një kamion ka çarë parvazet e urës, për të mbetur më pas pezull në ajër. Episodi ka ndodhur në Carlpolis, qytet në jug të Brazilit, ku punonjësve të ndihmës së shpejtë u janë dashur 25 minuta për të shpëtuar shoferin e kamionit, i cili rrezikonte të vdiste nëse mjeti do të kishte përfunduar në ujë. Për fat, ndërhyrja ishte në kohë dhe i dha mundësinë zjarrfikësve për të shpëtuar burrin që ishte në drejtim. i cili rrezikonte të vdiste nëse mjeti do të kishte përfunduar në ujë. Për fat, ndërhyrja ishte në kohë dhe i dha mundësinë zjarrfikësve për të shpëtuar burrin që ishte në drejtim.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus