Kryesore » 2013 » Janar » 8 » Ish-njeriu më i shëndoshë në botë fillon ushtrimet
2:37 PM
Ish-njeriu më i shëndoshë në botë fillon ushtrimet
Ipswich(Angli), 8 janar- Ish-njeriu më i shëndoshë në botë Paul Manson, për herë të parë filloi ushtrimet në palestër për të humbur peshë."Supertrashaluqi”, që ka humbur 45 kilogram duke ushtruar katër herë në javë tani kërkon që të kthejëtrupin e tij në formë.Paul 51 vjeç ka provuar të hënën pajisjet në fituesin që gjendej afër shtëpisë së tij në Ipswich, Suffolk por njeriut që han 20 mijë kalori gjatë ditës i duhet leja nga doktori i tij që të regjistrohet në fitnes. "Jam i sigurt që ai do t`më lejojë. Ndjej se brenda kam një trup shumë të mirë”, ka thënë Manson.Atij i duhen 30 mijë funte për të larguar "lëkurën e vdekur”. 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus