Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » I shoqi e tradhton, gruaja e merr hakun... te makina (+VIDEO)
8:32 PM
I shoqi e tradhton, gruaja e merr hakun... te makina (+VIDEO)
Terbim i shfryre ne makinen e parkuar te te shoqit nga ana e nje gruaje, e cila eshte ndjere e tradhtuar ne Brazil. Me nje cekic ne dore, ajo ka vendosur te hakmerret mbi veturen e parkuar ne rruge. Nderkohe qe nje turme e vogel kalimtaresh eshte mbledhur per te shikuar spektaklin e pazakonte. Teksa gruaja godiste xhamat e dritareve dhe karrocerine, te shumte kane qene ata, te cilet e kane nxitur, madje edhe duke e duartrokitur ne fund. Teksa gruaja godiste xhamat e dritareve dhe karrocerine, te shumte kane qene ata, te cilet e kane nxitur, madje edhe duke e duartrokitur ne fund.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus