Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Hoteli luksoz ofron pamje mahnitëse (+FOTOT)
8:39 PM
Hoteli luksoz ofron pamje mahnitëse (+FOTOT)
Kjo rezidencë luksoze private madhështore, epitomë e luksit, Hotel villa Honegg është një parajsë me pamje të pabesueshëm mbi një peizazh që të lë pa frymë kah Liqeni Lucerne.Villa Honegg është një unik me 5 yje, krijimi superior në zemrën e Zvicrës, në malin Bürgenstock. Hoteli Villa Honegg ndodhet 914 metra mbi nivelin e liqenit me pamje kah Ennetbürgen, 20 minuta nga qyteti i Lucernit në Zvicër.Ndërtesa historike ka 23 dhoma të shkëlqyeshëm për mysafir, spa qendër dhe pamje malore që do t’ua marrë frymën tuaj.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus