Kryesore » 2012 » Dhjetor » 20 » Hajduti hyn ne shtepine e nje boksieri dhe rrihet keq
3:29 PM
Hajduti hyn ne shtepine e nje boksieri dhe rrihet keq
Jonathan Wise, nje 19 vjecar nga Oklahoma eshte arrestuar nga policia vendase per vjedhje. Djali eshte futur fshehurazi ne nje shtepi po me shume mundesi nuk kishte informacion se kush ishte pronari dhe a ishte ne shtepi ne ato momente...
Ai ishte nje instruktor kick-boksi qe pasi degjoi nje zhurme ne garazh, u ngrit dhe shkoi per te pare cfare po ndodhte dhe kur pa Jonathan shkoi te perballej me te. Ne fillim hajduti i kerkoi falje dhe i tha te shperblente demet qe kishte shkaktuar, por kur Norm e pranoi ndjesen dhe ruajti distance, Jonathan shkoi dhe i gjuajti me grusht ne fytyre.
Ne ate moment u ndez inati i instruktorit qe e beri cope cope. Ai u mor ne rajon nga agjentet e policise dhe i kishte syte e nxire, hunden e thyer dhe shume plage ne trup.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus