Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » Hajduti hyn me pisotele, shiteset guximtare e rrahin (+VIDEO)
9:42 PM
Hajduti hyn me pisotele, shiteset guximtare e rrahin (+VIDEO)
Dy tregtare vertet kurajoze kane arritur te parandalojne nje vjedhje brenda barit ku punonin ne Acilia, province e Romes. Por sikur te mos mjaftonte kaq, dy vajza, aspak te frikesuara nga pistoleta qe kishte ne dore hajduti, kane arritur jo vetem t'ia heqin, por edhe ta rrahin. I gjithe episodi eshte filmuar nga kamera e sigurise ne brendesi te dyqanit. Me pas, krimineli 19-vjecar, eshte arrestuar nga karabinieret.Dy tregtare vertet kurajoze kane arritur te parandalojne nje vjedhje brenda barit ku punonin ne Acilia, province e Romes. Por sikur te mos mjaftonte kaq, dy vajza, aspak te frikesuara nga pistoleta qe kishte ne dore hajduti, kane arritur jo vetem t'ia heqin, por edhe ta rrahin. I gjithe episodi eshte filmuar nga kamera e sigurise ne brendesi te dyqanit. Me pas, krimineli 19-vjecar, eshte arrestuar nga karabinieret.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus