Kryesore » 2012 » Tetor » 16 » Eksplodim në tunel! (+VIDEO)
8:20 AM
Eksplodim në tunel! (+VIDEO)
Cisterne e gazit shpërthen në tunelin e autostradës në Kinë.Ne kete shperthim ka pasur pesë viktima, duke përfshirë tre zjarrfikës raporton shqiptar.info.Kjo ka ndodhur të shtunën e kaluar në një nga rrugët më të rëndësishme në provincën Hunan, dhe shpërthimi ishte aq i fortë saqe aty kishte pasur zjarr edhe diten e ardhshme.Cisterne e gazit shpërthen në tunelin e autostradës në Kinë.Ne kete shperthim ka pasur pesë viktima, duke përfshirë tre zjarrfikës raporton shqiptar.info.Kjo ka ndodhur të shtunën e kaluar në një nga rrugët më të rëndësishme në provincën Hunan, dhe shpërthimi ishte aq i fortë saqe aty kishte pasur zjarr edhe diten e ardhshme.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus