Kryesore » 2012 » Dhjetor » 20 » E pabesueshme, luan ping-pong pa duar! (+VIDEO)
3:46 PM
E pabesueshme, luan ping-pong pa duar! (+VIDEO)
Pamjet që do shohim në vazhdim duken të pabesueshme, pasi shtetasi i Egjiptit, Ibrahim Elhuseni, tregon se s’ka limit në dëshirën për të bërë sport, duke luajtur ping-pong edhe pse nuk i ka të dyja duart. Sporti që në gjithë botën luhet me duar, kësaj rradhe sjell dimension tjetër, pasi Elhuseni e luan me gojë. Fakti që ka të dyja duart e prera, nuk ka zvogëluar dëshirën e tij për të luajtur sportin e preferuar. Vërtet pamje interesante, që tregojnë se vullneti tejkalon çdo pengesë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus