Kryesore » 2012 » Shtator » 6 » Djali që mahniti Kinën (+VIDEO)
3:05 PM
Djali që mahniti Kinën (+VIDEO)
Një djalë i vogël kinez ka mahnitur të gjithë botën me kërcimin e tij mbi patina. Videoja e djaloshit të quajtur Zhang Hao po bën xhiron e internetit. Një djalë i vogël kinez ka mahnitur të gjithë botën me kërcimin e tij mbi patina. Videoja e djaloshit të quajtur Zhang Hao po bën xhiron e internetit. Një djalë i vogël kinez ka mahnitur të gjithë botën me kërcimin e tij mbi patina. Videoja e djaloshit të quajtur Zhang Hao po bën xhiron e internetit. Një djalë i vogël kinez ka mahnitur të gjithë botën me kërcimin e tij mbi patina. Videoja e djaloshit të quajtur Zhang Hao po bën xhiron e internetit.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus