Kryesore » 2012 » Dhjetor » 1 » Dita e çmendur e nje maceje, video ben "bum" ne internet (+VIDEO)
10:07 PM
Dita e çmendur e nje maceje, video ben "bum" ne internet (+VIDEO)
Çfarë bën një mace gjatë ditës? Kësaj pyetje mesa duket ka dashur t'i përgjigjet i zoti i një kafshe të tillë, duke i lidhur asaj në qafë një mikrokamera. Kështu ka filmuar nga fërkimet e thjeshta me kalimtarët, deri te mbrëmja në disko, mes kokainës, striptisteve dhe "shots"-ave. E si përfundim ka dalë një video 'e çmendur", që po ngjall tepër kuriozitet me klikime në Youtube.Çfarë bën një mace gjatë ditës? Kësaj pyetje mesa duket ka dashur t'i përgjigjet i zoti i një kafshe të tillë, duke i lidhur asaj në qafë një mikrokamera. Kështu ka filmuar nga fërkimet e thjeshta me kalimtarët, deri te mbrëmja në disko, mes kokainës, striptisteve dhe "shots"-ave. E si përfundim ka dalë një video 'e çmendur", që po ngjall tepër kuriozitet me klikime në Youtube.+
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus