Kryesore » 2012 » Dhjetor » 5 » Arabja jep miliona dollarë për seks
12:13 PM
Arabja jep miliona dollarë për seks
Një grua e divorcuar nga Arabia Saudite e cila është në kërkim për një mashkull të ri i cili do të fitoj zemrën e saj vendosi diçka të pazakontë. Ajo vendosi ta paguaj personin i cili do të martohet me të me një shumë maramendëse që sillet rreth 1.300.000 dollar. Me qëllim që të gjej burrin ideal, gruaja që e fsheh identitetin e saj botoi lajmin në një gazetë në të cilën thotë se pas tre vitesh në vetmi është gati për lidhje të re. Me kontratën që ajo do të lidh me burrin e saj të ardhshëm nuk e detyron burrin të jetojë bashkë me të, por të përmbush rregullisht nevojat e saja seksuale. – Kërkimi për partnerin ideal është makthi im më i madh. Nuk do të ndalem deri sa të gjej të duhurin, deklaroi ajo për revistën "Sejdati”, 
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus