Kryesore » 2012 » Nëntor » 14 » 56 vjeçarja që vret ujkun me sëpatë (+VIDEO)
11:54 AM
56 vjeçarja që vret ujkun me sëpatë (+VIDEO)
Aishat Maksudova, 56 vjeç, nga fshati Novo Biryuzyak në Dagestan, tregon se si ajo vrau një ujk, pasi ai sulmoi bagëtinë e saj. Maksudova thotë se ajo nuk ishte frikësuar kur ujku e sulmoi atë, i cili i kafshoi krahun e saj, por luftoi me ujkun me duart e saj para se ta vriste atë me një sëpatë. Aishat Maksudova, 56 vjeç, nga fshati Novo Biryuzyak në Dagestan, tregon se si ajo vrau një ujk, pasi ai sulmoi bagëtinë e saj. Maksudova thotë se ajo nuk ishte frikësuar kur ujku e sulmoi atë, i cili i kafshoi krahun e saj, por luftoi me ujkun me duart e saj para se ta vriste atë me një sëpatë.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus