Kryesore » 2012 » Gusht » 25 » Njeriu shpëton fëmijën nga djegia e shtëpisë
1:51 PM
Njeriu shpëton fëmijën nga djegia e shtëpisë
Një shtepi po digjej ndersa nje njeri ben cmos per ta hjekur femijen i cili ndodhej ne shtepi, Njarja nuk dihet se ku ka ndodhur por, kjo na perkujton se nuk duhet te humben ndjenjat e humanitetit dhe njerzimit ne ket kohe kur cdokush shiqon vetem veten e tij.Një shtepi po digjej ndersa nje njeri ben cmos per ta hjekur femijen i cili ndodhej ne shtepi, Njarja nuk dihet se ku ka ndodhur por, kjo na perkujton se nuk duhet te humben ndjenjat e humanitetit dhe njerzimit ne ket kohe kur cdokush shiqon vetem veten e tij.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 5.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus