Kryesore » 2012 » Gusht » 26 » Motori humbet kontrollin dhe përplaset në autostradë
10:04 PM
Motori humbet kontrollin dhe përplaset në autostradë
 Keto pamje jane mare nga nje video amator, i cili ka arritur te filmoje nje aksident ne nje autostrade te rusise. Nje motorr perplaset me nje makine e cila ndalon pa pritur ne korsine e parakalimit. Nuk dihet nese motoristi ka shpetuar, por sugjerojme gjithmon te beni kujdes kur udhetoni ne autostrada. Keto pamje jane mare nga nje video amator, i cili ka arritur te filmoje nje aksident ne nje autostrade te rusise. Nje motorr perplaset me nje makine e cila ndalon pa pritur ne korsine e parakalimit. Nuk dihet nese motoristi ka shpetuar, por sugjerojme gjithmon te beni kujdes kur udhetoni ne autostrada.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus