Kryesore » 2012 » Nëntor » 16 » Makina bie nga qielli, per pak sa nuk godet nje kalimtar (+VIDEO)
3:48 PM
Makina bie nga qielli, per pak sa nuk godet nje kalimtar (+VIDEO)
Kjo është video që qarkullon në internet, ndonëse nuk jepet asnjë shpjegim për atë që ndodh.Një mbrëmje e qetë në një lagje jo shumë të frekuentuar të Kinës. Më pas, papritmas, ndodh ...e pamundura: një makinë bie nga qielli, duke goditur për pak një kalimtar. Kjo është video që qarkullon në internet, ndonëse nuk jepet asnjë shpjegim. Për fat të mirë, burri që po ecën në rrugë nuk pëson dëme dhe duket sikur nuk shqetësohet për atë që ndodh para syve të tij.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus