Kryesore » 2012 » Dhjetor » 14 » I hyn notit me stil "flutur" duke u zhytur ne...bore (+VIDEO)
11:59 AM
I hyn notit me stil "flutur" duke u zhytur ne...bore (+VIDEO)
Nuk dihet per c'arsye, nje kroat ka vendosur te hidhet me stil, ne mes te bardhesise...Nga Kroaci vjen veprimi i pazakonte i nje burri, i cili nuk dihet se per cfare arsyeje vendos te notoje ne boren e rruges se shtepise. Por akoma me e cuditshme behet gjithcka, kur verehet qe kroati nuk ka asnje mbrojtese ne fytyre dhe leshohet ne toke, duke imituar notin e stilit "flutur". Per me shume ndiqni videon.Nga Kroaci vjen veprimi i pazakonte i nje burri, i cili nuk dihet se per cfare arsyeje vendos te notoje ne boren e rruges se shtepise. Por akoma me e cuditshme behet gjithcka, kur verehet qe kroati nuk ka asnje mbrojtese ne fytyre dhe leshohet ne toke, duke imituar notin e stilit "flutur". Per me shume ndiqni videon
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus