Kryesore » 2012 » Dhjetor » 19 » E cuditshme por e vertete,nje kartoline urimesh arrin ne destinacion pas ...
1:27 PM
E cuditshme por e vertete,nje kartoline urimesh arrin ne destinacion pas ...
Vonesa 71 vjeçare në dorëzimin e kartolinës u shpjegua me faktin se rezistenca britanike kishte sekuestruar kutinë që përmbante postat e ushtarëve, dhe kjo kuti u postua në mënyrë anonime vetëm së fundmi.NOAVonesa 71 vjeçare në dorëzimin e kartolinës u shpjegua me faktin se rezistenca britanike kishte sekuestruar kutinë që përmbante postat e ushtarëve, dhe kjo kuti u postua në mënyrë anonime vetëm së fundmi.NOA
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus