Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Bebeja "perfekte" lindi ne Gjermani ne ora 12:12 te dates 12-12-12
6:44 PM
Bebeja "perfekte" lindi ne Gjermani ne ora 12:12 te dates 12-12-12
Quhet Helena Elisa dhe tashme eshte bere nje yll ne vendin e saj.Materniteti i "Erlangen" te Bavarise ne Gjermani ka pasur shansin te prese femijen "perfekte" ne diten me perfekte te vitit. Quhet Helena Elisa, e lindur me date 12-12-12, ne ora 12:12 fiks. Vogelushja eshte bere nje yll ne Gjermani, pikerisht per shkak te perkimeve te jashtezakonshme numerike, prandaj konsiderohet edhe me shumë fat.Nderkohe mesohet se ajo ka ardhur ne jete fale operacionit te mjekeve ne maternitetin bavarez. Disa imazhe te publikuara vetem sot (nje dite pas 12 dhjetorit) tregojne vajzen e sapolindur, ne duart e prinderve te saj Hanna e Bo.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus