Kryesore » 2012 » Gusht » 30 » Vjedhja më qesharake që keni parë ndonjëherë (+VIDEO)
8:08 PM
Vjedhja më qesharake që keni parë ndonjëherë (+VIDEO)
Dimë se gjithë farë mënyrash vjedhje makinash, por kjo që do të ndiqni në video, sigurisht që as e kishim imagjinaur.Ja pra se çfarë planifikoi një hajdut me fantazi…!Pasi hajduti bëri një ekzaminim të situatës dhe u erdhi rrotull makinës, që kishte në planë për ta vjedhur, i afrohet asaj dhe hop, hyri brenda pa asnjë vështirësi.Por, çështja është se si iku!As që e mori mundimin ta ndiste makinën pasi pak metra më tej e priste bashkëpunëtori tjetër, i cili sapo pa kolegun e tij tek hyri në atë mini makinë, menjëherë ju afrua dhe…Për më tepër ndiqni videon që vijon.P.s, incidenti ndodhi në Amerikën Latine dhe video u regjistrua nga një shtëpi përball krejt rastësisht nga pronari i saj.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus