Kryesore » 2012 » Dhjetor » 6 » Tentativa më e keqe për arratisje nga burgu e nxojn mat(+VIDEO- FOTO)
0:22 AM
Tentativa më e keqe për arratisje nga burgu e nxojn mat(+VIDEO- FOTO)
Nuk ishte plan i keq në fakt, por kishte një problem të vogël: vrima që kishin hapur ishte pak e vogël.Një tentativë për arratisje në një burg përfundoi në mënyrë qesharake, pasi vrima nuk e zuri të burgosurin e parë. Ai mbeti aty, ndërkohë që u bllokoi daljen edhe dy bashkëvuajtësve, të cilët ishin pas tij.Ngjarja ndodhi në qytetin brazilian Ceres.Rafal Valadao nuk e kishte marrë parasysh trupin e tij 100 kilogramësh, kur vendosi të hyjë në vrimë.Gardianët e burgut e kapën atë dhe shpërthyen në të qeshura.Më pas u deshën të vijnë zjarrfikësit që ta nxirrnin nga vrima."Ai po bërtiste nga dhimbja kur mbërritën gardianët. Mesa duket e kishte nënvlerësuar madhësinë e barkut të tij,” tha një zëdhënës i policisë.Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus