Kryesore » 2012 » Gusht » 22 » Tani nuk keni nevojë të ecni me këpucë (+VIDEO)
11:41 PM
Tani nuk keni nevojë të ecni me këpucë (+VIDEO)
Shumë njerëz do të dëshironin që të ecnin zbathur përherë, pasi ndihen më të lirshëm. Këtë gjë tashmë e bën të mundur kompania zvicerane, "The Swiss Barefoot”, e cila ka krijuar një palë çorape të cilat mund t’i vishni pa këpucë.Në to gjenden edhe vende të posaçme për secilin gisht, njësoj si dorashkat dhe mund të shfrytëzohen për të gjitha aktivitetet, nga vrapimi e deri te ngjitja në mal.Ato janë krijuar për të zëvendësuar këpucët dhe kuptohet që kanë një farë fortësie, por të krijojnë ndjesinë sikur jeni pikërisht zbathur.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus