Kryesore » 2012 » Dhjetor » 7 » Qeni flet te njejten gjuhe si femija i vogel (+VIDEO)
2:27 PM
Qeni flet te njejten gjuhe si femija i vogel (+VIDEO)
Nese dihet tashme qe kafshet dhe njerëzit nuk kane te njejten menyre te komunikuari, ky qen dhe kjo bebe duket se kane gjetur gjuhen e perbashket.Nëse dihet tashme qe kafshët dhe njerëzit nuk kane te njëjtën mënyrë te komunikuari, ky qen dhe kjo bebe duket se kane gjetur gjuhen e përbashkët.Ky qen fillimisht e ka te vështirë te komunikoje me beben e vogël, por kur e dëgjon atë te flasë me veten, fillon ta imitoje duke shqiptuar te njëjtat gjera si ai. Qeni husky tenton për rreth 3 minuta te mësohet te flasë si miku i tij i ri. Ky qen fillimisht e ka te vështirë te komunikoje me beben e vogël, por kur e dëgjon atë te flasë me veten, fillon ta imitoje duke shqiptuar te njëjtat gjera si ai. Qeni husky tenton për rreth 3 minuta te mësohet te flasë si miku i tij i ri.
Regardez ce chien parler le même langage que ce bébé ! par Gentside
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus