Kryesore » 2012 » Gusht » 23 » Në Rusi hapet klub i natës për fëmijë (+FOTO)
0:04 AM
Në Rusi hapet klub i natës për fëmijë (+FOTO)
Në qytetin Celabinski të Rusisë është hapur klub nate për fëmijët që kanë 13 vjet e sipër. Si duket atmosfera në atë klub shikoni fotot më poshtë.Në qytetin Celabinski të Rusisë është hapur klub nate për fëmijët që kanë 13 vjet e sipër. Si duket atmosfera në atë klub shikoni fotot më poshtë.Në qytetin Celabinski të Rusisë është hapur klub nate për fëmijët që kanë 13 vjet e sipër. Si duket atmosfera në atë klub shikoni fotot më poshtë.Në qytetin Celabinski të Rusisë është hapur klub nate për fëmijët që kanë 13 vjet e sipër. Si duket atmosfera në atë klub shikoni fotot më poshtë.Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus