Kryesore » 2012 » Gusht » 23 » Miu trim (+VIDEO)
11:10 PM
Miu trim (+VIDEO)
Një mi shëtit i pashqetësuar në një kopsht në prani të pesë maceve. Në një video që po bën xhiron në internet tregohet se si miu trim, jo vetëm që nuk trembet nga macet, por përkundrazi, i tremb ato. Gjatë qarkullimit njëra prej maceve merr guximin për të sulmuar e para miun. Por ky i fundit kundërpërgjigjet, duke iu vërsulur "me trimëri”. Nuk ndalet me kaq, më pas vazhdon rrugëtimin e tij duke u prishur rehatinë edhe katër maceve të tjera. Nuk ndalet me kaq, më pas vazhdon rrugëtimin e tij duke u prishur rehatinë edhe katër maceve të tjera.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus