Kryesore » 2012 » Gusht » 26 » Këta fëmijë janë me fat (+VIDEO)
11:26 AM
Këta fëmijë janë me fat (+VIDEO)
Dy vajza dhe një djalë i vogël kanë pasur fat t’i shpëtojnë për pak një fatkeqësia e cila mund t’ua merrte jetën, pasi që një veturë u përplas shumë afër tyre duke hyrë gati brenda një barnatoreje në Turqi.Dy vajza dhe një djalë i vogël kanë pasur fat t’i shpëtojnë për pak një fatkeqësia e cila mund t’ua merrte jetën, pasi që një veturë u përplas shumë afër tyre duke hyrë gati brenda një barnatoreje në Turqi.Dy vajza dhe një djalë i vogël kanë pasur fat t’i shpëtojnë për pak një fatkeqësia e cila mund t’ua merrte jetën, pasi që një veturë u përplas shumë afër tyre duke hyrë gati brenda një barnatoreje në Turqi.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus