Kryesore » 2012 » Gusht » 25 » Ja 14-vjeçarja që me fuqinë e DËSHIRËS humbi mbipeshën
6:08 PM
Ja 14-vjeçarja që me fuqinë e DËSHIRËS humbi mbipeshën
I la të gjitha në anë,mjekët,librat,metodat e dobësimit etj.U drejtua tek ushqimi natyral dhe aktivitetet fizike dhe në të vërtetë fitoi mbipeshën,nga 105 kg tashmë ajo peshon 45 kg dhe ka një trup shumë të bukurTatjana Ribakova më fuqinë e dëshirës së saj, nga trashaluqja është shndërruar në një "llokum” të vërtetë.Rusja e re sot duket fantastike, trupi i saj i bukur të lënë pa frymë, por Tatjana me vite është përpjekur që të arrij deri te linjat e përkryera.Tatjana gjithnjë ka qenë e shëndoshë dhe me vite të tëra është munduar që të dobësohet duke përdorur çdo dietë. Kur i kishte vetëm 14 vjet, ajo peshonte 105 kilogramë. Kur e kuptoj se asnjë dietë nuk po i ndihmon, Tatjana vendosi ta ndryshoj mënyrën e jetesës.Duke falenderuar fuqinë e dëshirës, ushqimit natyral dhe aktivitetet fizike, ka arritur deri të rezultatet fantastike.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus