Kryesore » 2012 » Gusht » 21 » I bie te fiket pas propozimit per martese (video)
11:59 AM
I bie te fiket pas propozimit per martese (video)
U befasua aq shume nje bukuroshe amerikane, kur i dashuri i saj, u ul ne gjunje dhe i propozoi te martoheshin, saqe i ra te fiket.Iu prene gjunjet teresisht bukuroshes, kur i dashuri i saj, pas surprizes se bukur, u ul ne gjunje dhe i propozoi te martoheshin. Amerikania Brittany Hillards, nuk mundi te perballonte emocionalisht momentin e propozimit prej njeriut te cilin e dashuron cmendurisht. Cameron (i dashuri i saj) u ul ne gjunje dhe i kerkoi asaj qe te kalonin se bashku pjesen tjeter te jetes.Cifti festonte nje vjetorin e lidhjes se tyre, kur Cameron, i lidhi syte te dashures se tij, Brittnay dhe e udhehoqi ate ne nje park, pak metra larg shtepise se tyre. Aty, ishin mbledhur te gjithe familjaret dhe shoqeria e ciftit.Kur cifti mberriti ne strehezen e bukur te parkut, te gjithe te pranishmit, i pergezuan dhe i perqafuan gjithe dashuri. Ne ate moment, djaloshi i kaptuar nga nje nervozizem emocional, mori vendimin me te madh te jetes. U ul ne gjunje para saj, hapi nje kuti, ne te cilen fshihej nje unaze me gur te cmuar dhe i propozoi asaj qe te martoheshin, por vajza nuk mundi ta perballonte emocionalisht dhe u leshua pertoke.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus