Kryesore » 2012 » Dhjetor » 13 » Foto të pabesueshme të syrit nga afër (+FOTO)
6:41 PM
Foto të pabesueshme të syrit nga afër (+FOTO)
Syri ynë siç nuk e keni parë asnjëherë. Do t’ju duket e pabesueshme por këto foto që shihni janë të syrit të njeriut, i fotografuar nga shumë afër. Këto foto spektakolare janë bërë nga mësuesi armen i fizikës, 36-vjeçari, Suren Manvelyan.SSyri ynë siç nuk e keni parë asnjëherë. Do t’ju duket e pabesueshme por këto foto që shihni janë të syrit të njeriut, i fotografuar nga shumë afër. Këto foto spektakolare janë bërë nga mësuesi armen i fizikës, 36-vjeçari, Suren Manvelyan.yri ynë siç nuk e keni parë asnjëherë. Do t’ju duket e pabesueshme por këto foto që shihni janë të syrit të njeriut, i fotografuar nga shumë afër. Këto foto spektakolare janë bërë nga mësuesi armen i fizikës, 36-vjeçari, Suren Manvelyan.


Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus