Kryesore » 2012 » Dhjetor » 4 » E pabesueshme se çfarë bën me penisin e tij (+VIDEO)
0:58 AM
E pabesueshme se çfarë bën me penisin e tij (+VIDEO)
Dy "hitet” më të njohura në Indi janë njeriu elefant, i cili ka disa deformime trupore dhe mendon se ai është zoti, sepse karakteri i tij kujton hyjninë hindu Ganesh. Por, tani vjen edhe "hiti” tjetër, Indiani i cili është në gjendje që të mbështjell penisin e tij reth një shkopi, të kaloj prapa tij dhe të bëjë ushtrime të ndryshme me lakime të ndryshme të organit të tij gjenital. Ky person është padyshim një atraksion mjaft i shikuar nga turistët shkaku i organit të tij gjenital mjaft të lëvizshëm. Është e njohur se në Indi kryhen rituale të ndryshme misterioze, por këto të dy janë më të veçantët. Gazetari amerikan i cili raportoi mbi këtë rast, ra në gjendje shok kur pa se çfarë mund të bënte personi në fjalë me organin e tij gjenetal. Ndiqni videon për të vërtetuar kreativitetin e këtij personi.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus