Kryesore » 2012 » Shtator » 2 » Drejtësia në rrugët e Brazilit
12:24 PM
Drejtësia në rrugët e Brazilit
Për të bindur shoferët që të mos kalojnë mbi vendkalimet e këmbësorëve, disa djem të fortë nga qyteti brazilian Blumeau, këtë gjë e morrën në duart e tyre , shikojeni videon.Për të bindur shoferët që të mos kalojnë mbi vendkalimet e këmbësorëve, disa djem të fortë nga qyteti brazilian Blumeau, këtë gjë e morrën në duart e tyre , shikojeni videon.Për të bindur shoferët që të mos kalojnë mbi vendkalimet e këmbësorëve, disa djem të fortë nga qyteti brazilian Blumeau, këtë gjë e morrën në duart e tyre , shikojeni videon.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus