Kryesore » 2012 » Gusht » 20 » Cudia koreane, qeni lind mace (+VIDEO)
12:49 PM
Cudia koreane, qeni lind mace (+VIDEO)
Ende nuk eshte vertetuar nese kjo gje eshte vertete, por i zoti e nje qenusheje eshte shprehur se ajo ka lindur nje mace. Sipas 63-vjecarit Joeng Pyong-bong ajo kishte lindur disa kelyshe, midis te cileve edhe nje kotele. "Eshte gjithcka e vertete", shprehet Jeong ne "Korea Herald", ndersa publikoi disa fotografi te kafshes se tij shtepiake."Nuk di ta shpjegoj, eshte nje mrekulli, por gjithcka eshte e vertete. ju garantoj se isha i pari qe hpa syte kur e pashe.Eshte gjithcka e vertete", shprehet Jeong ne "Korea Herald", ndersa publikoi disa fotografi te kafshes se tij shtepiake."Nuk di ta shpjegoj, eshte nje mrekulli, por gjithcka eshte e vertete. ju garantoj se isha i pari qe hpa syte kur e pashe.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus