Kryesore » 2012 » Gusht » 23 » Çon dashnoren në shtëpi, atje gjen gruan me dy meshkuj
11:59 PM
Çon dashnoren në shtëpi, atje gjen gruan me dy meshkuj
Natë e paparë tradhtish për një çift që dashur pa dashur është vënë në rivalitet se kush e tradhton më shumë njëri-tjetrin. Ka ndodhur në Majemi, në qytezën e vogël Hernando në Florida, Shtetet e Bashkuara, raporton noa.al.Bëhet fjalë për James Albert Barfield, një burrë 56 vjeçar që shikoni në foto, i cili është kthyer në shtëpinë e tij të familjes, me një grua që e kishte dashnore. Duke besuar se e shoqja 39-vjecare, Tina Michelle Norris (në foto) ishte në gjumë në dhomën e tyre, ai ka shkuar në një nga dhomat e tjera të shtëpisë dhe që të dy i janë dorëzuar minutave plot seks.Në një moment ka qenë nudo dhe ka ndjerë zhurma. Ka dalë nga dhoma, por është shtangur. Kur ka hyrë brenda në dhomën ku besonte se gruaja ishte duke fjetur dhe ka gjetur atje të shoqen e cila ishte nën shoqërinë seksuale të dy meshkujve.Siç folën më pas mes tyre, që të dy kishin menduar se nuk do të pikaseshin nga njëri-tjetri.a
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 4.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus