Kryesore » 2012 » Gusht » 25 » A keni guxim për të parë këtë? (+ VIDEO)
2:08 PM
A keni guxim për të parë këtë? (+ VIDEO)
Feith Dickie tani per tani mban rekordin boteror per ecje ne litar duke ecur.Edhe pse mban rekordin boteror kjo ishte vetem per reklamimin e veturave Volvo.Sipas Alex Henry Ruby qe e dha idene per kete video, do ti ngrene floket. Litari eshte i lidhur mes dy kamioneve Volvo ne levizje.Asgje nuk eshte e pamundur,vajza e provon dhe e arrin ate. Sipas Alex Henry Ruby qe e dha idene per kete video, do ti ngrene floket. Litari eshte i lidhur mes dy kamioneve Volvo ne levizje.Asgje nuk eshte e pamundur,vajza e provon dhe e arrin ate.
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 3.0/1

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus